,

SWIT V-Mount 126Wh


SWIT V-Mount 126Wh je vysokokapacitná batéria určená pre profesionálne kamery a osvetlenie. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú kapacitu 126Wh, čo umožňuje dlhú prevádzku zariadení, a V-Mount systém pre jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. Batéria má tiež zabudovaný LED indikátor stavu nabitia, ochranu proti prebitiu, prehriatiu a skratu, čo zvyšuje jej spoľahlivosť a bezpečnosť. Unikátnym predajným bodom je jej kompaktný dizajn a nízka hmotnosť, čo uľahčuje prenosnosť a manipuláciu na natáčacích miestach.

SWIT V-Mount 126Wh

Objavte neprekonateľnú spoľahlivosť a výkon s batériou SWIT V-Mount 126Wh, ktorá je navrhnutá pre profesionálnych filmárov a fotografov. Táto vysokokapacitná batéria je ideálnym riešením pre dlhé natáčacie dni, poskytujúc nepretržitý výkon a stabilitu, ktorú potrebujete na dosiahnutie dokonalých záberov.

S kapacitou 126Wh (watt-hodín) ponúka táto batéria dostatok energie na napájanie vašich kamier, svetiel a ďalších zariadení po dlhú dobu. Vďaka V-Mount systému je inštalácia a výmena batérie rýchla a jednoduchá, čo vám umožňuje sústrediť sa na tvorbu bez zbytočných prestojov.

Jednou z kľúčových vlastností SWIT V-Mount 126Wh je jej inteligentný systém riadenia napájania. Tento systém monitoruje a optimalizuje výkon batérie, čím zabezpečuje maximálnu efektivitu a predlžuje životnosť batérie. Navyše, integrovaný LED displej poskytuje presné informácie o zostávajúcej kapacite a stave nabitia, takže vždy viete, koľko energie vám ešte zostáva.

Batéria je vybavená viacerými ochrannými mechanizmami, vrátane ochrany proti prehriatiu, prebitiu a skratu, čo zaručuje bezpečné a spoľahlivé používanie aj v náročných podmienkach. Robustná konštrukcia a odolné materiály zabezpečujú, že batéria vydrží aj náročné zaobchádzanie na pľaci.

SWIT V-Mount 126Wh je kompatibilná s širokou škálou profesionálnych zariadení, čo z nej robí univerzálne riešenie pre rôzne produkčné potreby. Či už natáčate dokumentárny film, reklamu alebo hudobné video, táto batéria vám poskytne potrebnú energiu na dosiahnutie vašich kreatívnych cieľov.

Investujte do kvality a spoľahlivosti s batériou SWIT V-Mount 126Wh a zažite rozdiel, ktorý prináša profesionálny výkon a dlhá výdrž. Nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť bez obmedzení a zabezpečte si, že vaše zariadenia budú vždy pripravené na akciu.