NANLITE Pavotube 30X (4-KIT)


NANLITE Pavotube 30X (4-KIT) je profesionálna sada LED trubíc, ktorá ponúka vynikajúcu flexibilitu a kvalitu osvetlenia. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú plné RGBWW spektrum, nastaviteľnú farebnú teplotu od 2700K do 12000K, vysoký CRI/TLCI 97/98 pre presné podanie farieb, a integrované efekty pre kreatívne osvetlenie. Výhody zahŕňajú jednoduchú inštaláciu, bezdrôtové ovládanie cez Bluetooth a DMX, a dlhú výdrž batérie. Unikátnym predajným bodom je ich všestrannosť a prenosnosť, čo ich robí ideálnymi pre filmárov, fotografov a kreatívnych profesionálov.

NANLITE Pavotube 30X (4-KIT)

NANLITE Pavotube 30X (4-KIT) je dokonalým riešením pre profesionálnych fotografov, filmárov a kreatívcov, ktorí hľadajú flexibilné a výkonné osvetlenie. Tento set obsahuje štyri LED trubice Pavotube 30X, ktoré prinášajú neobmedzené možnosti pre osvetlenie vašich projektov.

Každá trubica Pavotube 30X je vybavená pokročilou RGBWW technológiou, ktorá umožňuje vytvárať širokú škálu farieb a teplôt svetla od 2700K do 12000K. S vysokým CRI/TLCI hodnotením 97/98, tieto trubice zaručujú verné a prirodzené podanie farieb, čo je nevyhnutné pre profesionálne výsledky.

Jednou z kľúčových vlastností Pavotube 30X je možnosť ovládania cez DMX, Bluetooth a aplikáciu NANLINK, čo umožňuje jednoduché a intuitívne nastavenie svetelných scén. Trubice sú tiež vybavené vstavanými efektmi, ako sú blesky, policajné svetlá, sviečky a ďalšie, ktoré pridávajú dynamiku a kreativitu do vašich záberov.

Pavotube 30X je navrhnutý s ohľadom na mobilitu a flexibilitu. Každá trubica má vstavanú batériu s výdržou až 2 hodiny pri plnom výkone, čo umožňuje použitie aj na miestach bez prístupu k elektrickej sieti. Trubice sú ľahké a odolné, čo z nich robí ideálneho spoločníka pre natáčanie v teréne.

Set NANLITE Pavotube 30X (4-KIT) obsahuje aj praktické príslušenstvo, ako sú držiaky, káble a nabíjačky, ktoré zabezpečujú, že máte všetko potrebné pre okamžité použitie. S týmto setom získate nielen výkonné osvetlenie, ale aj nástroje, ktoré vám umožnia plne využiť jeho potenciál.

NANLITE Pavotube 30X (4-KIT) je investíciou do kvality a kreativity, ktorá vám umožní posunúť vaše projekty na novú úroveň. Nech už pracujete v štúdiu alebo v exteriéri, tieto trubice vám poskytnú spoľahlivé a všestranné osvetlenie, ktoré splní všetky vaše potreby.