,

Blesk Quadralite 400


Blesk Quadralite 400 je výkonný štúdiový blesk s výkonom 400 Ws, ideálny pre profesionálnu fotografiu. Ponúka rýchle nabíjanie (0,3-1,5 s), stabilnú farebnú teplotu (5600K ±200K) a široký rozsah regulácie výkonu (5 f-stop). Vybavený je vstavaným rádiovým prijímačom Navigator X, čo umožňuje bezdrôtové ovládanie. Má robustnú konštrukciu, jednoduché ovládanie a kompatibilitu s množstvom príslušenstva. Jeho kompaktný dizajn a spoľahlivosť ho robia ideálnym pre štúdiové aj exteriérové fotenie.

Blesk Quadralite 400 je profesionálny štúdiový blesk, ktorý prináša výnimočný výkon a spoľahlivosť pre všetkých fotografov, ktorí hľadajú dokonalé osvetlenie pre svoje projekty. S výkonom 400 Ws a širokým rozsahom regulácie výkonu od 1/1 do 1/32, tento blesk poskytuje presné a konzistentné osvetlenie, ktoré je ideálne pre portréty, produktovú fotografiu, módne snímky a mnoho ďalších aplikácií.

Jednou z hlavných výhod blesku Quadralite 400 je jeho rýchly čas nabíjania, ktorý sa pohybuje od 0,3 do 1,5 sekundy, čo umožňuje rýchle a efektívne fotografovanie bez zbytočných prestojov. Blesk je vybavený vstavaným prijímačom 2,4 GHz, ktorý umožňuje bezdrôtové ovládanie a synchronizáciu s ďalšími bleskami a fotoaparátmi, čím zjednodušuje prácu v štúdiu aj v teréne.

Quadralite 400 je navrhnutý s ohľadom na používateľský komfort a jednoduché ovládanie. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči náročným podmienkam. LCD displej poskytuje jasné a prehľadné informácie o nastaveniach blesku, čo uľahčuje jeho používanie aj pre menej skúsených fotografov.

Ďalšou významnou vlastnosťou je možnosť pripojenia rôznych modifikátorov svetla, ako sú softboxy, reflektory a dáždniky, vďaka štandardnému bajonetu Bowens. To umožňuje fotografom dosiahnuť rôzne svetelné efekty a prispôsobiť osvetlenie podľa svojich potrieb.

Blesk Quadralite 400 je tiež vybavený modelovacím svetlom s výkonom 150 W, ktoré poskytuje nepretržité osvetlenie pre presné nastavenie kompozície a tieňov pred samotným fotografovaním. Toto svetlo je možné plynule regulovať, čo umožňuje ešte väčšiu kontrolu nad výsledným obrazom.

S bleskom Quadralite 400 získate nielen výkonný a spoľahlivý nástroj pre vaše fotografické projekty, ale aj flexibilitu a kreativitu, ktorú potrebujete na dosiahnutie profesionálnych výsledkov. Nech už ste začiatočník alebo skúsený profesionál, tento blesk vám poskytne všetko, čo potrebujete na vytvorenie úchvatných snímok.