,

Blesk Quadralite 600


Blesk Quadralite 600 je výkonný štúdiový blesk s výkonom 600 Ws, ideálny pre profesionálnu fotografiu. Ponúka rýchle nabíjanie, krátke trvanie záblesku a stabilnú farebnú teplotu 5600K. Disponuje integrovaným rádiovým prijímačom, čo umožňuje bezdrôtové ovládanie. Je kompatibilný s rôznymi modifikátormi svetla vďaka štandardnému Bowens bajonetu. Vyniká robustnou konštrukciou a jednoduchým ovládaním, čo z neho robí spoľahlivý nástroj pre každého fotografa.

Blesk Quadralite 600 je profesionálny štúdiový blesk, ktorý prináša výnimočný výkon a spoľahlivosť pre fotografov všetkých úrovní. S maximálnym výkonom 600 Ws a širokým rozsahom regulácie výkonu od 1/1 do 1/32, tento blesk poskytuje presné a konzistentné osvetlenie pre rôzne fotografické situácie.

Jednou z hlavných výhod Quadralite 600 je jeho rýchly čas nabíjania, ktorý sa pohybuje od 0,3 do 1,5 sekundy, čo umožňuje rýchle a efektívne fotografovanie bez zbytočných prestojov. Blesk je vybavený vstavaným 2,4 GHz rádiovým prijímačom, ktorý umožňuje bezdrôtové ovládanie a synchronizáciu s inými bleskami a fotoaparátmi, čím zvyšuje flexibilitu a pohodlie pri práci.

Quadralite 600 je tiež vybavený robustným a odolným telom, ktoré zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Jeho intuitívne ovládanie a jasný LCD displej umožňujú jednoduché nastavenie a prispôsobenie parametrov podľa potrieb fotografa.

Medzi ďalšie funkcie patrí vysokorýchlostná synchronizácia (HSS) až do 1/8000 sekundy, čo je ideálne pre fotografovanie v exteriéri a pri silnom dennom svetle. Blesk tiež podporuje režimy stroboskopického blesku a modelovacieho svetla, čo umožňuje kreatívne osvetlenie a experimentovanie s rôznymi efektmi.

Blesk Quadralite 600 je ideálnou voľbou pre portrétnu, módnu, produktovú a svadobnú fotografiu, kde je potrebné spoľahlivé a výkonné osvetlenie. S jeho všestrannými funkciami a vysokým výkonom je tento blesk neoceniteľným nástrojom pre každého fotografa, ktorý hľadá profesionálne výsledky.