,

Sachtler Studio 80 II Hlava (150mm Bowl)


Sachtler Studio 80 II Hlava (150mm Bowl) je profesionálna filmová hlava určená pre ťažké kamery. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú nosnosť až 95 kg, presné vyváženie s 18-stupňovým protiváhovým systémom a plynulé ovládanie pohybu vďaka 7-stupňovému tlmeniu. Unikátne prednosti sú robustná konštrukcia, spoľahlivosť v náročných podmienkach a kompatibilita s 150mm misou. Výhody zahŕňajú jednoduchú manipuláciu, presnosť pri natáčaní a dlhú životnosť, čo z nej robí ideálnu voľbu pre profesionálnych kameramanov.

Sachtler Studio 80 II Hlava (150mm Bowl)

Sachtler Studio 80 II Hlava je špičkový produkt navrhnutý pre profesionálnych kameramanov a filmárov, ktorí vyžadujú maximálnu presnosť a spoľahlivosť pri práci. Táto hlava s priemerom 150 mm je ideálna pre použitie v štúdiových podmienkach, kde je potrebná vysoká stabilita a plynulosť pohybu.

Jednou z hlavných výhod Sachtler Studio 80 II je jej nosnosť až 95 kg, čo umožňuje použitie s ťažkými kamerovými systémami a príslušenstvom. Hlava je vybavená 18-stupňovým protiváhovým systémom, ktorý zaručuje dokonalé vyváženie kamery v každej polohe. To znamená, že môžete dosiahnuť plynulé a kontrolované pohyby bez ohľadu na hmotnosť vašej kamery.

Fluidné tlmenie v oboch osiach (pan a tilt) poskytuje mimoriadne hladké a presné ovládanie, čo je nevyhnutné pre profesionálne natáčanie. Sachtler Studio 80 II umožňuje jemné nastavenie odporu, čo vám dáva úplnú kontrolu nad rýchlosťou a plynulosťou pohybu. To je obzvlášť dôležité pri natáčaní dynamických scén, kde je potrebná rýchla reakcia a presnosť.

Hlava je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Ergonomický dizajn a intuitívne ovládacie prvky umožňujú jednoduché a pohodlné používanie, čo je kľúčové pre dlhé natáčacie dni.

Sachtler Studio 80 II Hlava je tiež vybavená osvetlenými vodováhami, ktoré uľahčujú nastavenie a vyrovnanie kamery aj v slabých svetelných podmienkach. To zaručuje, že vaše zábery budú vždy dokonale vyvážené a profesionálne.

Celkovo je Sachtler Studio 80 II Hlava (150mm Bowl) nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionálneho kameramana, ktorý hľadá spoľahlivosť, presnosť a plynulosť v jednom balení. Investujte do kvality a výkonu, ktorý vám poskytne Sachtler Studio 80 II, a posuňte svoje natáčanie na novú úroveň.