GoPro Hero 10 SET 3KS


GoPro Hero 10 SET 3KS je balík troch akčných kamier, ktoré ponúkajú revolučný výkon vďaka novému procesoru GP2. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú 5.3K video pri 60 fps, 23MP fotografie, HyperSmooth 4.0 stabilizáciu, vodotesnosť do 10 metrov a vylepšené nočné snímanie. Výhody zahŕňajú vysokú kvalitu obrazu, plynulé video, odolnosť voči poveternostným podmienkam a jednoduché ovládanie. Unikátnym predajným bodom je kombinácia troch kamier v jednom sete, čo je ideálne pre profesionálov aj nadšencov, ktorí potrebujú viacero uhlov záberu alebo záložné kamery.

GoPro Hero 10 SET 3KS

Objavte neobmedzené možnosti s GoPro Hero 10 SET 3KS, najnovšou generáciou akčných kamier, ktorá prináša revolúciu v zachytávaní vašich dobrodružstiev. Tento set troch kamier je ideálny pre profesionálnych tvorcov obsahu, športovcov a všetkých, ktorí chcú zachytiť každý okamih v najvyššej kvalite.

**Výkonný procesor GP2**
GoPro Hero 10 je vybavená novým procesorom GP2, ktorý zaručuje dvojnásobný výkon oproti predchádzajúcej generácii. Vďaka tomu môžete nahrávať videá v rozlíšení 5.3K pri 60 snímkach za sekundu, čo vám umožní zachytiť každý detail s neuveriteľnou ostrosťou a plynulosťou.

**HyperSmooth 4.0 Stabilizácia**
S technológiou HyperSmooth 4.0 je každý záber dokonale stabilizovaný, aj keď sa nachádzate v najnáročnejších podmienkach. Či už jazdíte na horskom bicykli, surfujete alebo skáčete z lietadla, vaše videá budú vždy plynulé a bez otrasov.

**Vodotesnosť a odolnosť**
GoPro Hero 10 je navrhnutá tak, aby odolala extrémnym podmienkam. Je vodotesná až do hĺbky 10 metrov bez potreby ochranného puzdra, takže ju môžete vziať so sebou na potápanie, plávanie alebo do dažďa bez obáv.

**Vylepšené nočné zábery**
S vylepšeným nočným režimom a technológiou SuperPhoto môžete zachytiť úžasné fotografie aj pri slabom osvetlení. Vaše nočné dobrodružstvá budú vyzerať rovnako úchvatne ako tie denné.

**Rýchle pripojenie a zdieľanie**
Vďaka zabudovanému Wi-Fi a Bluetooth môžete svoje zábery okamžite prenášať do smartfónu alebo tabletu. Aplikácia GoPro Quik vám umožní rýchlo upravovať a zdieľať vaše videá na sociálnych sieťach.

**Dlhá výdrž batérie**
S vylepšenou batériou môžete nahrávať dlhšie a zachytiť viac záberov bez nutnosti častého nabíjania. Ideálne pre dlhé výlety a celodenné dobrodružstvá.

**Obsah balenia**
GoPro Hero 10 SET 3KS obsahuje tri kamery GoPro Hero 10, tri nabíjacie káble, tri batérie, tri montážne držiaky a ďalšie príslušenstvo, ktoré vám umožní začať natáčať hneď po rozbalení.

Zažite svet v najvyššej kvalite s GoPro Hero 10 SET 3KS a zachyťte každý okamih svojho života ako nikdy predtým.