,

BM URSA 4.6K SET


BM URSA 4.6K SET je profesionálna filmová kamera s rozlíšením 4.6K, ktorá ponúka vysokú kvalitu obrazu a široký dynamický rozsah. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú Super 35 senzor, 15 krokov dynamického rozsahu, podporu pre formáty ProRes a RAW, a vysokú snímkovú frekvenciu až 120 fps. Výhody zahŕňajú vynikajúcu farebnú vernosť, flexibilitu pri postprodukcii a robustnú konštrukciu vhodnú pre náročné filmové produkcie. Unikátne predajné body sú pokročilé možnosti snímania, modulárny dizajn a intuitívne ovládanie, čo z nej robí ideálnu voľbu pre profesionálnych filmárov.

BM URSA 4.6K SET

Objavte revolúciu vo filmovej produkcii s BM URSA 4.6K SET, špičkovou kamerou, ktorá posúva hranice kreativity a technológie. Tento set je navrhnutý pre profesionálnych filmárov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a maximálnu flexibilitu pri natáčaní.

**Výnimočná kvalita obrazu**
BM URSA 4.6K SET je vybavený 4.6K Super 35mm snímačom, ktorý poskytuje neuveriteľnú rozlíšenie 4608 x 2592 pixelov. S dynamickým rozsahom 15 krokov zachytíte každý detail, od najjasnejších svetiel po najtmavšie tiene, čo vám umožní vytvárať vizuálne ohromujúce zábery s bohatými farbami a hlbokým kontrastom.

**Flexibilita a prispôsobivosť**
Táto kamera podporuje rôzne formáty vrátane CinemaDNG RAW a Apple ProRes, čo vám umožňuje prispôsobiť sa rôznym produkčným potrebám. S možnosťou natáčania až do 120 snímok za sekundu v 4.6K rozlíšení môžete zachytiť aj tie najrýchlejšie akčné scény s neuveriteľnou plynulosťou.

**Profesionálne funkcie**
BM URSA 4.6K SET je vybavený pokročilými funkciami, ako sú vstavané ND filtre, duálne CFast 2.0 a SD UHS-II sloty pre rýchle a spoľahlivé ukladanie dát, a 12G-SDI výstup pre živé vysielanie. Vďaka veľkému 10-palcovému dotykovému displeju máte okamžitý prístup k nastaveniam a náhľadu záberov, čo zjednodušuje prácu na pľaci.

**Ergonomický dizajn**
Kamera je navrhnutá s ohľadom na pohodlie a efektivitu. Robustné telo z horčíkovej zliatiny zaručuje odolnosť a dlhú životnosť, zatiaľ čo ergonomický dizajn umožňuje jednoduché ovládanie aj pri dlhých natáčacích dňoch. S možnosťou pripojenia rôznych príslušenstiev, ako sú externé mikrofóny, svetlá a stabilizátory, je BM URSA 4.6K SET ideálnym riešením pre každú produkciu.

**Výhody pre filmárov**
S BM URSA 4.6K SET získate nástroj, ktorý vám umožní realizovať vaše kreatívne vízie s maximálnou presnosťou a kvalitou. Či už natáčate celovečerný film, dokumentárny projekt alebo reklamu, táto kamera vám poskytne všetko, čo potrebujete na dosiahnutie profesionálnych výsledkov.

Investujte do BM URSA 4.6K SET a posuňte svoju filmovú produkciu na novú úroveň. S touto kamerou budete pripravení zachytiť každý okamih v jeho najlepšej podobe.