,

Fujifilm X-T200


Fujifilm X-T200 je kompaktný a ľahký fotoaparát s 24,2 MP APS-C snímačom, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu. Má 3,5-palcový výklopný dotykový displej, ktorý uľahčuje komponovanie záberov a natáčanie videí. Podporuje 4K video pri 30 fps a Full HD pri 120 fps pre spomalené zábery. Vďaka rýchlemu a presnému automatickému zaostrovaniu s detekciou tváre a očí je ideálny pre portréty a akčné scény. Fotoaparát má tiež vstavané Wi-Fi a Bluetooth pre jednoduché zdieľanie a diaľkové ovládanie. Jeho retro dizajn a intuitívne ovládanie oslovia fotografov všetkých úrovní.

Fujifilm X-T200

Fujifilm X-T200 je dokonalým spoločníkom pre všetkých nadšencov fotografie, ktorí hľadajú kombináciu štýlu, výkonu a jednoduchosti používania. Tento kompaktný a ľahký fotoaparát ponúka množstvo pokročilých funkcií, ktoré vám umožnia zachytiť každý okamih s neuveriteľnou jasnosťou a detailom.

Srdcom Fujifilm X-T200 je 24,2-megapixelový APS-C snímač, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a verné farby, ktoré sú charakteristické pre Fujifilm. Vďaka rýchlemu a presnému automatickému zaostrovaniu s 425 bodmi a detekciou tváre a očí, budete mať istotu, že vaše fotografie budú vždy ostré a dobre zaostrené.

Jednou z najväčších predností X-T200 je jeho 3,5-palcový výklopný dotykový displej s vysokým rozlíšením, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie a prehliadanie vašich snímok. Displej je plne otočný, čo je ideálne pre vlogovanie, selfie a kreatívne uhly snímania. Navyše, vďaka elektronickému hľadáčiku s 2,36 miliónmi bodov, budete mať vždy jasný a detailný náhľad na vaše zábery.

Fujifilm X-T200 je vybavený pokročilými video funkciami, vrátane 4K UHD záznamu pri 30 fps a Full HD záznamu pri 120 fps pre plynulé spomalené zábery. Vďaka vstavanému mikrofónu a možnosti pripojenia externého mikrofónu, budete môcť zachytiť aj kvalitný zvuk pre vaše videá.

Ďalšou výhodou tohto fotoaparátu je jeho intuitívne ovládanie a množstvo kreatívnych režimov a filtrov, ktoré vám umožnia experimentovať a vytvárať jedinečné fotografie. S funkciou Bluetooth a Wi-Fi môžete jednoducho prenášať svoje snímky do smartfónu alebo tabletu a okamžite ich zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou.

Fujifilm X-T200 je nielen výkonný, ale aj štýlový. Jeho retro dizajn s modernými prvkami zaručuje, že budete vyzerať skvele, nech ste kdekoľvek. S hmotnosťou iba 370 gramov je ľahko prenosný a ideálny na cestovanie.

Ak hľadáte fotoaparát, ktorý kombinuje vynikajúcu kvalitu obrazu, pokročilé funkcie a jednoduché ovládanie, Fujifilm X-T200 je pre vás tou správnou voľbou. Zachyťte svoje najkrajšie okamihy s týmto úžasným fotoaparátom a premeňte ich na nezabudnuteľné spomienky.