,

SmallHD 702 TOUCH OLED 7″ monitor


SmallHD 702 TOUCH OLED 7″ monitor je profesionálny monitor s 7-palcovým OLED displejom, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu s rozlíšením 1920×1080. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú dotykové ovládanie, vysoký kontrastný pomer 100,000:1, jas 300 nitov a podporu 10-bit farieb. Monitor je vybavený HDMI a SDI vstupmi/výstupmi, čo umožňuje flexibilné pripojenie. Jeho kompaktný a ľahký dizajn je ideálny pre mobilné produkcie. Unikátnym predajným bodom je intuitívne ovládanie a vysoká presnosť farieb, čo z neho robí ideálny nástroj pre profesionálnych kameramanov a filmárov.

SmallHD 702 TOUCH OLED 7″ monitor

Objavte dokonalý nástroj pre profesionálnych filmárov a fotografov – SmallHD 702 TOUCH OLED 7″ monitor. Tento špičkový monitor prináša neprekonateľnú kvalitu obrazu a intuitívne ovládanie, ktoré zmení váš spôsob práce na pľaci aj v štúdiu.

**Výnimočná kvalita obrazu**
SmallHD 702 TOUCH je vybavený 7-palcovým OLED displejom s rozlíšením 1920 x 1080, ktorý poskytuje krištáľovo čistý obraz s bohatými farbami a hlbokými čiernymi odtieňmi. Vďaka OLED technológii zažijete neuveriteľný kontrastný pomer 10 000:1, čo zaručuje, že každý detail bude dokonale viditeľný aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach.

**Intuitívne dotykové ovládanie**
Monitor je vybavený dotykovým displejom, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie všetkých parametrov. S intuitívnym rozhraním PageOS 4 môžete ľahko prispôsobiť monitor podľa svojich potrieb, vytvárať vlastné predvoľby a rýchlo prepínať medzi rôznymi zobrazeniami.

**Robustný a prenosný dizajn**
SmallHD 702 TOUCH je navrhnutý tak, aby vydržal aj v tých najnáročnejších podmienkach. Jeho robustné hliníkové telo je odolné voči nárazom a poškriabaniu, pričom si zachováva nízku hmotnosť len 568 gramov. Kompaktné rozmery a prenosnosť robia z tohto monitora ideálneho spoločníka na cesty.

**Široká kompatibilita a konektivita**
Monitor ponúka širokú škálu vstupov a výstupov vrátane HDMI a SDI, čo zaručuje kompatibilitu s rôznymi kamerami a zariadeniami. Navyše, vďaka funkcii cross-conversion môžete jednoducho konvertovať signály medzi HDMI a SDI, čo zvyšuje flexibilitu pri práci.

**Pokročilé funkcie pre profesionálov**
SmallHD 702 TOUCH je vybavený množstvom pokročilých funkcií, ktoré ocenia najmä profesionáli. Medzi ne patrí napríklad 3D LUT podpora, vlnová forma, histogram, falošné farby a ďalšie nástroje na presné nastavenie expozície a farieb. Tieto funkcie vám umožnia dosiahnuť dokonalé výsledky pri každom zábere.

**Dlhá výdrž batérie**
S podporou pre Sony L-Series a Canon LP-E6 batérie, SmallHD 702 TOUCH zabezpečuje dlhú výdrž na jedno nabitie, čo vám umožní pracovať bez prerušenia počas celého dňa.

SmallHD 702 TOUCH OLED 7″ monitor je nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto hľadá spoľahlivý a výkonný monitor s vynikajúcou kvalitou obrazu a širokou škálou profesionálnych funkcií. Zlepšite svoju tvorbu a dosiahnite nové úrovne precíznosti a kreativity s týmto výnimočným zariadením.