,

Lilliput 5”


Lilliput 5” je kompaktný monitor s vysokým rozlíšením, ideálny pre profesionálnych fotografov a kameramanov. Ponúka 4K HDMI vstup, čo zaručuje ostrý a detailný obraz. Jeho dotyková obrazovka umožňuje jednoduché ovládanie a rýchle nastavenia. Monitor je ľahký a prenosný, čo ho robí vhodným pre prácu v teréne. Má tiež funkcie ako histogram, peaking a false color, ktoré pomáhajú pri presnej expozícii a zaostrení. Lilliput 5” je spoľahlivý nástroj pre tých, ktorí potrebujú kvalitný obraz a flexibilitu pri natáčaní.

Lilliput 5” je špičkový monitor určený pre profesionálnych fotografov, kameramanov a tvorcov obsahu, ktorí vyžadujú presnosť a kvalitu. Tento kompaktný 5-palcový monitor ponúka rozlíšenie 1920×1080, čo zaručuje krištáľovo čistý obraz a detailné zobrazenie každej scény. S technológiou IPS poskytuje široké pozorovacie uhly až 178°, čo umožňuje sledovanie obrazu z rôznych uhlov bez straty kvality.

Jednou z hlavných výhod Lilliput 5” je jeho vysoká svietivosť 500 cd/m², ktorá zabezpečuje vynikajúcu viditeľnosť aj v jasných vonkajších podmienkach. Monitor je vybavený funkciou peaking, ktorá pomáha pri zaostrovaní, a funkciou false color, ktorá uľahčuje nastavenie expozície. Vďaka vstavaným histogramom a zebrovým pruhom máte vždy kontrolu nad expozíciou a úrovňou jasu.

Lilliput 5” je tiež mimoriadne prenosný a ľahký, váži len 142 gramov, čo z neho robí ideálneho spoločníka na cesty. Jeho robustné telo je odolné voči nárazom a opotrebeniu, čo zaručuje dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Monitor je vybavený HDMI vstupom a výstupom, čo umožňuje jednoduché pripojenie k rôznym zariadeniam, ako sú kamery, fotoaparáty a drony.

Ďalšou výhodou je možnosť napájania cez batériu typu Sony F970 alebo cez DC vstup, čo poskytuje flexibilitu pri dlhodobom používaní v teréne. Lilliput 5” tiež podporuje 3D-LUT, čo umožňuje aplikáciu farebných profilov priamo na monitore, čím uľahčuje farebnú korekciu a grading.

S Lilliput 5” získate profesionálny nástroj, ktorý zlepší vašu prácu a umožní vám dosiahnuť dokonalé výsledky. Je to investícia do kvality, ktorá sa vám vráti v podobe nádherných a presných záberov.