,

TVLogic F-5A 5,5″


TVLogic F-5A 5,5″ je kompaktný monitor určený pre profesionálnych kameramanov. Ponúka Full HD rozlíšenie, vysoký jas 500 nitov a široký farebný gamut, čo zaručuje ostrý a jasný obraz aj v náročných svetelných podmienkach. Monitor podporuje 3G-SDI a HDMI vstupy, čo umožňuje flexibilné pripojenie k rôznym zariadeniam. Je vybavený funkciami ako waveform, vectorscope, a focus assist, ktoré uľahčujú presné nastavenie obrazu. Jeho ľahká a odolná konštrukcia zaručuje pohodlné používanie v teréne. Unikátnym predajným bodom je kombinácia profesionálnych funkcií a prenosnosti, čo z neho robí ideálny nástroj pre mobilné produkcie.

TVLogic F-5A 5,5″ je špičkový monitor určený pre profesionálnych filmárov a fotografov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť v teréne. Tento kompaktný 5,5-palcový monitor ponúka Full HD rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov, čo zaručuje ostrý a detailný obraz, ktorý je nevyhnutný pre presné zaostrovanie a kompozíciu.

Jednou z hlavných predností TVLogic F-5A je jeho vysoký jas 500 nitov, ktorý umožňuje jasné a zreteľné zobrazenie aj v náročných svetelných podmienkach. Monitor je vybavený technológiou IPS, ktorá poskytuje široké pozorovacie uhly a verné farebné podanie, čo je kľúčové pre profesionálnu prácu s obrazom.

TVLogic F-5A je navrhnutý s ohľadom na praktickosť a odolnosť. Jeho robustné telo je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Monitor je vybavený množstvom vstupov a výstupov, vrátane HDMI a SDI, čo umožňuje jednoduché pripojenie k rôznym zariadeniam a kamerám.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí podpora 3D LUT, ktorá umožňuje presné farebné korekcie priamo na monitore, a funkcia peaking, ktorá uľahčuje zaostrovanie. Monitor tiež ponúka rôzne nástroje na analýzu obrazu, ako sú waveform, vectorscope a histogram, ktoré sú neoceniteľné pre profesionálnu prácu.

TVLogic F-5A je ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivý a výkonný monitor na cestách. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jednoduché prenášanie a montáž na rôzne typy rigov a statívov. S TVLogic F-5A získate nástroj, ktorý vám umožní dosiahnuť profesionálne výsledky v každej situácii.