,

TVLogic LVM-095W 9″


TVLogic LVM-095W 9″ je profesionálny monitor s vysokým rozlíšením 1920×1080, ideálny pre filmovú a televíznu produkciu. Ponúka vynikajúcu farebnú presnosť a široké pozorovacie uhly. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú 3G-SDI vstupy a výstupy, HDMI konektivitu, funkcie ako waveform, vectorscope a focus assist. Kompaktný dizajn a robustná konštrukcia zaručujú spoľahlivosť v teréne. Unikátnym predajným bodom je jeho schopnosť poskytovať profesionálnu kvalitu obrazu v prenosnom formáte, čo z neho robí ideálny nástroj pre kameramanov a produkčné tímy.

TVLogic LVM-095W 9″ je špičkový profesionálny monitor, ktorý prináša vynikajúcu kvalitu obrazu a spoľahlivosť pre náročné produkčné prostredie. Tento 9-palcový monitor je ideálny pre filmárov, televíznych producentov a video profesionálov, ktorí potrebujú presné a konzistentné zobrazenie.

LVM-095W sa môže pochváliť rozlíšením 1280 x 768, čo zaručuje ostrý a detailný obraz. S technológiou IPS (In-Plane Switching) poskytuje široké pozorovacie uhly až 178°, čo umožňuje sledovanie obrazu z rôznych uhlov bez straty kvality. Monitor podporuje farebný gamut Rec. 709, čo je štandard pre HD video produkciu, a ponúka 3D LUT (Look-Up Table) pre presné farebné korekcie.

Jednou z kľúčových vlastností LVM-095W je jeho robustná konštrukcia, ktorá je navrhnutá tak, aby odolala náročným podmienkam na pľaci. Monitor je vybavený rôznymi vstupmi vrátane HDMI, 3G-SDI, a DVI, čo zaručuje kompatibilitu s rôznymi zariadeniami a formátmi. Navyše, monitor podporuje funkcie ako waveform, vectorscope, a focus assist, ktoré sú neoceniteľné pri nastavovaní a kontrole obrazu.

Ďalšou výhodou je jeho kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť, čo umožňuje jednoduchú prenosnosť a flexibilitu pri používaní na rôznych miestach. Monitor je tiež vybavený napájacím vstupom pre batérie, čo je ideálne pre natáčanie v exteriéri.

TVLogic LVM-095W 9″ je nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionála, ktorý hľadá spoľahlivý a vysoko kvalitný monitor pre svoje produkčné potreby. S jeho pokročilými funkciami a vynikajúcou kvalitou obrazu je tento monitor skutočným prínosom pre každú produkciu.