, ,

SONY 50mm 1.8


SONY 50mm 1.8 je kompaktný a ľahký objektív s pevným ohniskom, ideálny pre portréty a nízku svetelnosť. Ponúka vysokú svetelnosť f/1.8, ktorá umožňuje krásne rozostrenie pozadia (bokeh) a vynikajúci výkon pri slabom osvetlení. Objektív je vybavený optickou stabilizáciou obrazu, ktorá minimalizuje rozmazanie, a rýchlym, tichým automatickým zaostrovaním, čo je ideálne pre video aj fotografiu. Vďaka svojej kvalite obrazu a cenovej dostupnosti je skvelou voľbou pre amatérskych aj profesionálnych fotografov.

Objektív SONY 50mm f/1.8 je nevyhnutným nástrojom pre každého fotografa, ktorý túži po vynikajúcej kvalite obrazu a kreatívnej slobode. Tento pevný objektív s ohniskovou vzdialenosťou 50 mm a svetelnosťou f/1.8 je ideálny pre portréty, krajiny, ale aj každodenné fotografovanie.

Jednou z hlavných predností tohto objektívu je jeho široká clona f/1.8, ktorá umožňuje dosiahnuť nádherný bokeh efekt a oddeliť objekt od pozadia s jemným rozostrením. Táto vlastnosť je obzvlášť cenná pri portrétnej fotografii, kde je dôležité zdôrazniť detaily tváre a vytvoriť príjemnú atmosféru.

Optická konštrukcia objektívu SONY 50mm f/1.8 zahŕňa asférické prvky, ktoré minimalizujú optické chyby a zaisťujú ostrý a čistý obraz po celej ploche snímky. Vďaka tomu môžete očakávať vynikajúcu kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a kontrastom.

Objektív je vybavený rýchlym a tichým automatickým zaostrovaním, čo je ideálne pre fotografovanie aj natáčanie videí. Systém zaostrovania je presný a spoľahlivý, čo vám umožní zachytiť aj tie najrýchlejšie momenty bez kompromisov.

Kompaktný a ľahký dizajn objektívu SONY 50mm f/1.8 z neho robí skvelého spoločníka na cesty. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči každodennému používaniu. Navyše, bajonet E-mount zaisťuje kompatibilitu s celým radom fotoaparátov Sony Alpha, čo vám poskytuje ešte väčšiu flexibilitu pri tvorbe.

S objektívom SONY 50mm f/1.8 získate nástroj, ktorý vám umožní posunúť vašu fotografiu na novú úroveň. Či už ste profesionál alebo nadšenec, tento objektív vám poskytne všetko, čo potrebujete na vytvorenie úchvatných snímok plných detailov a emócií.