, ,

ZEISS 35mm f/2 Distagon T* ZE (EF-Mount)


ZEISS 35mm f/2 Distagon T* ZE (EF-Mount) je vysoko kvalitný objektív určený pre fotoaparáty s EF bajonetom. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vynikajúcu optickú kvalitu s minimálnym skreslením a vysokým kontrastom, vďaka čomu sú snímky ostré a detailné. Objektív má svetelnosť f/2, čo umožňuje fotografovanie v slabých svetelných podmienkach a vytváranie krásneho bokeh efektu. Antireflexná vrstva T* znižuje odlesky a zlepšuje prenos svetla. Robustná konštrukcia z kovu zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Tento objektív je ideálny pre portréty, krajiny a reportážnu fotografiu, vďaka čomu je univerzálnym nástrojom pre profesionálnych fotografov.

Objektív ZEISS 35mm f/2 Distagon T* ZE (EF-Mount) je dokonalým nástrojom pre profesionálnych fotografov a nadšencov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a všestrannosť. Tento objektív, navrhnutý pre Canon EF-Mount, ponúka ohniskovú vzdialenosť 35 mm, ktorá je ideálna pre širokú škálu fotografických situácií, od krajiny a architektúry až po portréty a reportážnu fotografiu.

Jednou z hlavných predností objektívu ZEISS 35mm f/2 Distagon T* je jeho svetelnosť f/2, ktorá umožňuje fotografovanie aj v náročných svetelných podmienkach a poskytuje nádherný bokeh efekt pre kreatívne rozostrenie pozadia. Optická konštrukcia Distagon s 9 členmi v 7 skupinách zaručuje vynikajúcu ostrosť a kontrast v celom zábere, pričom minimalizuje chromatickú aberáciu a skreslenie.

Povrchová úprava ZEISS T* (T-Star) je ďalším kľúčovým prvkom, ktorý zlepšuje prenos svetla a znižuje odlesky a duchy, čím zabezpečuje krištáľovo čisté snímky s bohatými farbami a jemnými detailmi. Manuálne zaostrovanie poskytuje presnú kontrolu nad kompozíciou a umožňuje fotografom dosiahnuť požadovaný výsledok s maximálnou presnosťou.

Robustná konštrukcia objektívu ZEISS 35mm f/2 Distagon T* ZE je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Kovový tubus a odolné mechanické časti prispievajú k profesionálnemu dojmu a zabezpečujú, že objektív bude verne slúžiť po mnoho rokov.

S objektívom ZEISS 35mm f/2 Distagon T* ZE získate nielen vynikajúcu optickú kvalitu, ale aj nástroj, ktorý vám umožní vyjadriť svoju kreativitu a zachytiť svet okolo vás s neuveriteľnou presnosťou a krásou. Tento objektív je nepostrádateľným doplnkom pre každého fotografa, ktorý si cení kvalitu a výkon.