, , , ,

DZO Pictor Zoom 20-55mm T2.8 (EF/PL-mount) S35


DZO Pictor Zoom 20-55mm T2.8 (EF/PL-mount) S35 je profesionálny filmový objektív určený pre Super 35 kamery. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú konštantnú svetelnosť T2.8, ktorá umožňuje konzistentný výkon pri rôznych ohniskových vzdialenostiach, a flexibilitu vďaka výmenným EF a PL-mountom. Objektív ponúka vysokú optickú kvalitu s minimálnym skreslením a chromatickou aberáciou, čo zaručuje ostré a čisté zábery. Jeho robustná konštrukcia je ideálna pre náročné filmové produkcie. Unikátnym predajným bodom je kombinácia profesionálnej kvality a dostupnej ceny, čo z neho robí atraktívnu voľbu pre filmárov.

DZO Pictor Zoom 20-55mm T2.8 (EF/PL-mount) S35 je špičkový filmový objektív navrhnutý pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí vyžadujú maximálnu kvalitu obrazu a flexibilitu pri natáčaní. Tento objektív ponúka ohniskovú vzdialenosť 20-55mm, čo umožňuje široký rozsah záberov od širokouhlých scén až po stredné teleobjektívy, ideálne pre rôzne filmové žánre a produkcie.

Jednou z hlavných výhod DZO Pictor Zoom je jeho konštantná svetelnosť T2.8 v celom rozsahu zoomu, čo zaručuje konzistentnú expozíciu a hĺbku ostrosti bez ohľadu na zvolenú ohniskovú vzdialenosť. To je obzvlášť dôležité pri natáčaní v rôznych svetelných podmienkach, kde je potrebná rýchla adaptácia bez kompromisov na kvalite obrazu.

Objektív je dostupný s EF a PL-mount, čo zaručuje širokú kompatibilitu s rôznymi kamerovými systémami, vrátane populárnych značiek ako Canon, RED, ARRI a ďalších. Vďaka tomu je DZO Pictor Zoom mimoriadne univerzálny a ľahko integrovatelný do existujúceho vybavenia.

Optická konštrukcia objektívu zahŕňa pokročilé asférické prvky a nízkorozptylové sklá, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaručujú ostrý a čistý obraz s vysokým kontrastom. Antireflexné vrstvy na šošovkách znižujú odlesky a zlepšujú prenos svetla, čo prispieva k vynikajúcej kvalite obrazu aj v náročných svetelných podmienkach.

Mechanická konštrukcia DZO Pictor Zoom je robustná a odolná, navrhnutá tak, aby vydržala náročné podmienky profesionálneho natáčania. Presné a hladké ovládanie zoomu a zaostrovania umožňuje plynulé a presné nastavenie, čo je kľúčové pre dosiahnutie požadovaných filmových efektov.

DZO Pictor Zoom 20-55mm T2.8 (EF/PL-mount) S35 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný objektív, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a flexibilitu pri natáčaní. S týmto objektívom môžete dosiahnuť profesionálne výsledky, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky filmovej produkcie.