, , , ,

DZO Pictor Zoom 50-125mm T2.8 (EF/PL-mount) S35


DZO Pictor Zoom 50-125mm T2.8 (EF/PL-mount) S35 je profesionálny filmový objektív určený pre Super 35 kamery. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú konštantnú svetelnosť T2.8, ktorá poskytuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a konzistentnú expozíciu počas celého rozsahu zoomu. Objektív ponúka flexibilitu vďaka výmenným EF a PL-mountom, čo umožňuje použitie s rôznymi kamerovými systémami. Vysoká optická kvalita s minimálnym skreslením a chromatickou aberáciou zaručuje ostré a čisté zábery. Robustná konštrukcia a plynulé ovládanie zoomu, zaostrenia a clony robia z tohto objektívu ideálnu voľbu pre profesionálnych filmárov.

DZO Pictor Zoom 50-125mm T2.8 (EF/PL-mount) S35

Objektív DZO Pictor Zoom 50-125mm T2.8 je nevyhnutným nástrojom pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu obrazu a všestrannosť. Tento objektív, kompatibilný s EF a PL-mount, je navrhnutý pre Super 35mm senzory, čo zaručuje vynikajúcu optickú výkonnosť a flexibilitu pri natáčaní.

Jednou z hlavných predností DZO Pictor Zoom 50-125mm T2.8 je jeho konštantná clona T2.8, ktorá umožňuje konzistentné osvetlenie a hĺbku ostrosti počas celého rozsahu zoomu. To je obzvlášť dôležité pri natáčaní v rôznych svetelných podmienkach, kde je potrebná rýchla adaptácia bez kompromisov na kvalite obrazu.

Optická konštrukcia objektívu zahŕňa viacero špeciálnych prvkov, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú ostrý a čistý obraz od stredu až po okraje. Antireflexné vrstvy na šošovkách redukujú odlesky a zvyšujú kontrast, čo je kľúčové pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov.

Mechanická konštrukcia DZO Pictor Zoom 50-125mm T2.8 je robustná a odolná, čo zaručuje dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Plynulé a presné ovládanie zoomu a zaostrovania umožňuje rýchle a efektívne prispôsobenie sa rôznym scénam a situáciám. Objektív je tiež vybavený štandardnými ozubenými krúžkami pre jednoduchú integráciu s follow focus systémami, čo zvyšuje jeho použiteľnosť v profesionálnych produkciách.

Jedinečnou vlastnosťou tohto objektívu je jeho schopnosť zachytiť nádherné bokeh efekty, ktoré dodávajú záberom umelecký a filmový vzhľad. Vďaka tomu je ideálny pre natáčanie dramatických scén, portrétov a iných kreatívnych projektov, kde je dôležitá vizuálna estetika.

DZO Pictor Zoom 50-125mm T2.8 je skutočne univerzálny objektív, ktorý spĺňa najvyššie štandardy kvality a výkonu. Jeho kombinácia optickej dokonalosti, mechanickej spoľahlivosti a kreatívnych možností ho robí nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionála v oblasti filmovej a televíznej produkcie.