, ,

Zeiss Supreme Prime 100mm T1.5 PL


Objektívy Zeiss Supreme Prime T1.5 sú filmové objektívy určené pre profesionálnu kinematografiu. Vyznačujú sa clonou T1.5, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri nízkom osvetlení a tvorbu jemného bokehu. Sú navrhnuté pre plnoformátové senzory, poskytujú výnimočnú ostrosť a konzistentnú farebnú reprodukciu. Objektívy sú ľahké a kompaktné, pričom ponúkajú robustnú konštrukciu odolnú voči náročným podmienkam natáčania. S ich širokou kompatibilitou a vysokým optickým výkonom sú ideálnou voľbou pre profesionálnych filmárov usilujúcich sa o špičkovú kvalitu obrazu.

Zeiss Supreme Prime 100mm T1.5 PL

Objavte dokonalosť filmovej tvorby s objektívom Zeiss Supreme Prime 100mm T1.5 PL, ktorý je navrhnutý pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou prestížnej série Supreme Prime, ktorá je známa svojou vynikajúcou optickou výkonnosťou a robustnou konštrukciou.

**Kľúčové vlastnosti:**

– **Vysoká svetelnosť T1.5:** Umožňuje snímanie v náročných svetelných podmienkach a poskytuje nádherný bokeh, ktorý dodáva vašim záberom filmový vzhľad.
– **PL Mount:** Kompatibilita s profesionálnymi filmovými kamerami, čo zaručuje flexibilitu a univerzálnosť pri natáčaní.
– **Vynikajúca optická kvalita:** Asférické prvky a špeciálne sklá minimalizujú optické chyby, ako sú chromatická aberácia a skreslenie, čím zabezpečujú ostrý a čistý obraz.
– **Konzistentný farebný profil:** Celá séria Supreme Prime má jednotný farebný profil, čo uľahčuje prácu pri strihu a postprodukcii.
– **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach.

**Výhody pre zákazníka:**

– **Kreatívna sloboda:** Vďaka vysokej svetelnosti a vynikajúcej optickej kvalite môžete dosiahnuť profesionálne výsledky aj v tých najnáročnejších situáciách.
– **Jednoduchá integrácia:** Kompatibilita s PL mount systémom umožňuje jednoduchú integráciu do existujúceho vybavenia, čo šetrí čas a náklady.
– **Spoľahlivosť:** Robustná konštrukcia a vysoká kvalita materiálov zaručujú, že objektív bude spoľahlivo slúžiť počas dlhých rokov intenzívneho používania.
– **Konzistentné výsledky:** Jednotný farebný profil celej série Supreme Prime uľahčuje prácu pri strihu a postprodukcii, čím šetrí čas a zvyšuje efektivitu.

Zeiss Supreme Prime 100mm T1.5 PL je investíciou do kvality a spoľahlivosti, ktorá vám umožní posunúť vaše filmové projekty na novú úroveň. S týmto objektívom získate nástroj, ktorý vám poskytne kreatívnu slobodu a technickú dokonalosť, ktorú potrebujete na vytvorenie nezabudnuteľných filmových záberov.