-18%

Astera Titan Tube (8-KIT)


Súprava 8 Titan tube so všetkým potrebným príslušenstvom uložená v odolnom Hard case s kolieskami. Pomocou dodávaného PowerBoxu môžete svoje svetlá nabíjať v puzdre, aby ste ich pripravili na ďalší set.

ASTERA Set of 8x Titan Tubes with Charging Case je inovatívny a výkonný osvetľovací systém, ktorý prináša neobmedzené možnosti na tvorbu svetelných efektov. Tento set obsahuje 8 Titan Tube svetiel, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky vaše osvetľovacie potreby.

Každý Titan Tube je vybavený 16 LED pixelmi, ktoré poskytujú intenzívny a jasný svetelný výkon. Vďaka svojmu kompaktnému a bezdrôtovému dizajnu môžete tieto svetlá umiestniť kamkoľvek a vytvoriť tak dokonalú atmosféru. S možnosťou bezdrôtového ovládania pomocou aplikácie alebo DMX protokolu je ovládanie týchto svetiel jednoduché a intuitívne.

Jednou z najväčších výhod tohto setu je jeho nabíjacie puzdro. Toto puzdro umožňuje ľahké a pohodlné nabíjanie všetkých 8 Titan Tube svetiel naraz. Vďaka tomu sa nemusíte starať o stratu energie alebo hľadanie voľných zásuviek. Stačí jednoducho umiestniť svetlá do puzdra a nechať ich nabíjať.

ASTERA Set of 8x Titan Tubes with Charging Case je ideálny pre profesionálne osvetľovacie techniky, umelcov, DJov a všetkých, ktorí chcú vytvoriť nezabudnuteľné svetelné efekty. S týmto setom môžete vytvárať rôzne farby, tiene a dynamické efekty, ktoré dodajú vašim udalostiam a produkcii nový rozmer.

Vďaka svojmu výkonnému akumulátoru môžete s týmito svetlami pracovať až 20 hodín bez prerušenia. To znamená, že sa nemusíte starať o výmenu batérií alebo pripojenie k elektrickej sieti. Svetlá sú tiež odolné voči vode a prachu, čo znamená, že ich môžete používať vonku aj v náročných podmienkach.

Katalógové číslo: astera-titan-tube-kit Kategória: