, ,

Zeiss Supreme Prime 21mm T1.5 PL


Objektívy Zeiss Supreme Prime T1.5 sú filmové objektívy určené pre profesionálnu kinematografiu. Vyznačujú sa clonou T1.5, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri nízkom osvetlení a tvorbu jemného bokehu. Sú navrhnuté pre plnoformátové senzory, poskytujú výnimočnú ostrosť a konzistentnú farebnú reprodukciu. Objektívy sú ľahké a kompaktné, pričom ponúkajú robustnú konštrukciu odolnú voči náročným podmienkam natáčania. S ich širokou kompatibilitou a vysokým optickým výkonom sú ideálnou voľbou pre profesionálnych filmárov usilujúcich sa o špičkovú kvalitu obrazu.

Zeiss Supreme Prime 21mm T1.5 PL

Objavte dokonalosť filmovej tvorby s objektívom Zeiss Supreme Prime 21mm T1.5 PL. Tento špičkový objektív je navrhnutý pre profesionálnych filmárov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť v každej situácii. S ohniskovou vzdialenosťou 21mm a svetelnosťou T1.5 ponúka výnimočnú všestrannosť a schopnosť zachytiť úchvatné zábery aj v náročných svetelných podmienkach.

**Kľúčové vlastnosti:**

– **Vysoká svetelnosť T1.5:** Umožňuje natáčanie v slabom osvetlení a poskytuje nádherný bokeh efekt, ktorý dodáva záberom profesionálny vzhľad.
– **Široký uhol záberu:** 21mm ohnisková vzdialenosť je ideálna pre široké zábery, ktoré zachytávajú viac detailov a poskytujú divákovi pocit prítomnosti v scéne.
– **PL mount:** Kompatibilita s profesionálnymi filmovými kamerami, čo zaručuje maximálnu flexibilitu a jednoduchú integráciu do existujúceho vybavenia.
– **Vynikajúca optická kvalita:** Zeiss Supreme Prime objektívy sú známe svojou výnimočnou ostrosťou, kontrastom a farebnou vernosťou, čo zaručuje, že každý záber bude vyzerať úžasne.
– **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, tento objektív je odolný voči náročným podmienkam na pľaci a zaručuje dlhú životnosť.

**Výhody pre zákazníka:**

– **Profesionálna kvalita obrazu:** S objektívom Zeiss Supreme Prime 21mm T1.5 PL dosiahnete filmové zábery, ktoré ohromia každého diváka svojou čistotou a detailnosťou.
– **Flexibilita v tvorbe:** Vďaka širokému uhlu záberu a vysokej svetelnosti môžete experimentovať s rôznymi štýlmi a technikami natáčania, čo vám umožní realizovať vašu umeleckú víziu bez obmedzení.
– **Spoľahlivosť a odolnosť:** Tento objektív je navrhnutý tak, aby vydržal aj tie najnáročnejšie podmienky, čo vám umožní sústrediť sa na tvorbu bez obáv o technické problémy.
– **Jednoduchá integrácia:** Kompatibilita s PL mount systémom znamená, že môžete ľahko pripojiť objektív k vašej existujúcej filmovej kamere a začať natáčať bez zbytočných komplikácií.

Zeiss Supreme Prime 21mm T1.5 PL je investíciou do kvality a kreativity, ktorá vám umožní posunúť vaše filmové projekty na novú úroveň. Nech už natáčate celovečerný film, reklamu alebo dokument, tento objektív vám poskytne nástroje potrebné na vytvorenie nezabudnuteľných vizuálnych zážitkov.